bip logo facebook logo

Aktualności i informacje:

Artykuły:

Oferta szkoleniowa:

maj 2022

25maj15:0016:30WYKORZYSTANIE METODY STACJI ZADANIOWYCH PRZY POWTÓRKACH Z JĘZYKA POLSKIEGO - SZKOLENIE STACJONARNE

czerwiec 2022

06cze15:0016:30A MOŻE ZAGRAMY? GRA RUMMIKUB ROZWIJAJĄCA KREATYWNOŚĆ I LOGICZNE MYŚLENIE - SZKOLENIE STACJONARNE

07cze15:0018:00ROLA EMPATII I ŚWIADOMOŚCI EMOCJONALNEJ W PRZEKAZYWANIU PRZEZ NAUCZYCIELI I PRZYSWAJANIU PRZEZ UCZNIÓW WIEDZY O WYCHOWANIU DO ŻYCIA W RODZINIE- SZKOLENIE STACJONARNE

lipiec 2022

Brak wydarzeń

Szanowni Państwo,

   Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Brzesku to akredytowana placówka doskonalenia funkcjonująca w strukturze Powiatowego Centrum Edukacji, której głównym celem jest wspomaganie kadry pedagogicznej oraz pracowników szkół, placówek oświatowych i innych instytucji działających na rzecz oświaty, w dążeniu do podniesienia jakości ich pracy.

   Nasz Ośrodek jest placówką mająca coraz większe znaczenie pod względem skali, zasięgu i różnorodności realizowanych form doskonalenia. Nowoczesne wyposażenie bazy szkoleniowej, wieloletnie doświadczenie
i profesjonalizm kadry oraz przyjazna i partnerska atmosfera są dla klientów Ośrodka gwarancją rzetelności oraz wysokiej jakości oferowanych usług.

   Mając na uwadze jakość oferowanych usług zaprosiliśmy do współpracy uznanych specjalistów i wspólnie z nimi będziemy Państwa wspierać w rozwoju zawodowym.

Zapraszamy Państwa do korzystania z oferty.

X