bip logo facebook logo

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO Z KOSZYKÓWKI

W dniu 26.10.2023 w pięknej niedawno oddanej do użytku hali sportowej w Mokrzyskach odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego, które zorganizowało Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku. Poprowadził je pan Marek Bochenek nauczyciel i trener UKS DRAGON Mokrzyska , zaprezentował on wraz z młodzieżą wiele ciekawych sekwencji ćwiczeń , które nauczyciele z pewnością wykorzystają na swoich lekcjach wychowania fizycznego.

Szkolenie otworzył vice Starosta Powiatu Brzeskiego pan Maciej Podobiński, który podkreślił ,że Powiat Brzeski stawia na sport i kulturę fizyczną, która jest dla niego bardzo ważna. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mokrzyskach pan Marek Kossoń przywitał wszystkich przybyłych podkreślając ,że cieszy się ,że to właśnie u niego w szkole odbywa się to wydarzenie.

Podsumowania na końcu dokonał pan Tomasz Gurgul Dyrektor PCE w Brzesku , który odniósł się do przeprowadzonych zajęć i podziękował wszystkim za zaangażowanie i wkład wniesiony w to szkolenie.

Pomysłodawcą i koordynatorem szkolenia był Paweł Płoskonka – doradca metodyczny z wychowania fizycznego.

Nauczyciele odebrali z rąk koordynatora  wspaniałe materiały , które zostały pozyskane z PZKOSZ .

Po przeprowadzonym szkoleniu odebraliśmy sporo gratulacji od nauczycieli , którym zarówno merytoryka jak i fachowość prowadzącego pana Marka Bochenka oraz zaangażowanie młodzieży prezentującej ćwiczenia bardzo się podobały

Komentarze są wyłączone.