bip logo facebook logo

Konferencja “Laboratorium przyszłości” tworzenie wzorcowych pracowni technicznych w szkołach podstawowych.

Szanowni Państwo Dyrektorzy!

            W związku z ogłoszeniem przez MEiN naboru do projektu „Laboratorium przyszłości” zapraszamy na konferencję informacyjno – szkoleniową „Laboratorium przyszłości – tworzenie wzorcowych pracowni technicznych w szkołach podstawowych”.

            W ramach konferencji odbędzie się m.in. spotkanie z Panem Witoldem Jakubkiem – współautorem podstawy programowej z techniki, twórcą specyfikacji dotyczącej wyposażenia pracowni technicznych  w ramach w/w projektu. Przedstawia on możliwości wykorzystania projektu do stworzenia modelowych pracowni technicznych. Nowe pracownie techniczne pomogą w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. Kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

            W ramach projektu „Laboratoria przyszłości” organy prowadzące otrzymują wsparcie ok. 1 miliarda złotych, które będzie przekazane na jego realizację jeszcze w tym roku bez konieczności wkładu własnego.

            Konferencja odbędzie się 27 października 2021 r. w godzinach od 1100-1310w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku. Szczegółowy plan umieszczono na plakacie w załączeniu.

            Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 25 października 2021 r. pod numerem telefonu:14 67 40 989.

 

Komentarze są wyłączone.
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast
X