bip logo facebook logo

Konferencja dla nauczycieli wychowania fizycznego – Piłka nożna na lekcji wychowania fizycznego.

W ubiegły wtorek na orliku ZSTiB w Brzesku odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego z piłki nożnej. Poprowadził je Trener Akademii Piłkarskiej Elita Brzesko Pan Jan Chrabąszcz z zawodnikami swojej akademii , pomagał mu w prowadzeniu szkolenia, asystent trenera Pan Chawkat Zakareya . Tematyka szkolenia dotyczyła metodyki nauczania piłki nożnej w szkole . Wiele ćwiczeń zaprezentowanych przez prowadzących na pewno przyda się nauczycielom i wykorzystają je w jednostkach lekcyjnych w swoich placówkach . Nauczyciele otrzymali materiały szkoleniowe , które udało się pozyskać z pionu szkoleniowego PZPN.
Na początku głos zabrał Dyrektor PCE w Brzesku Pan Tomasz Gurgul , który przywitał wszystkich zaproszonych gości , prowadzących oraz uczestniczących w konferencji nauczycieli wychowania fizycznego. Krótko przedstawił działalność Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku i zachęcił do korzystania z oferty ośrodka .
Całe spotkanie otworzył v-ce Starosta Powiatu brzeskiego Pan Maciej Podobiński , który z zainteresowaniem śledził poczynania na murawie do zakończenia szkolenia. Na końcu głos zabrał dyrektor ZSTiB w Brzesku Pan Jerzy Soska , który podsumował całe szkolenie i zaprosił nauczycieli na kolejne konferencje do swojej placówki , która zawsze była przyjazna tego typu wydarzeniom sportowym .
Zarówno V-ce Starosta Pan Maciej Podobiński jak i Dyrektor Jerzy Soska wręczyli prowadzącym i zawodnikom drobne upominki ufundowane przez Powiat Brzeski.
Całe przedsięwzięcie zorganizował i koordynował Paweł Płoskonka – doradca metodyczny z wychowania fizycznego.
Komentarze są wyłączone.